STREFA MEBLI

Jak zamówić projekt - przebieg współpracy

 • Prosimy o dostarczenie wymiarów pomieszczenia w formie rzutu z góry. Jeśli jest to mieszkanie to deweloper powinien udostępnić rzut mieszkania z wymiarami. Jeśli jest to budowany dom to można przesłać rzut architektoniczny parteru / piętra z zaznaczeniem sypialni. Rzut może też być stworzony odręcznie (na kartce papieru, w paincie czy w dowolnym programie graficznym). Trzeba w nim zaznaczyć wymiary ścian, okien, drzwi oraz ich odległości od ściany.
 • Rzut z góry z wymiarami o którym mowa powyżej należy przesłać jako załącznik e-maila na adres biuro@strefanawymiar.pl. W e-mailu prosimy napisać także wskazówki /wymagania do projektu oraz Państwa wizję. Najlepiej w punktach (patrz "O czym warto poinformować")

 

 • Potwierdzamy otrzymanie materiałów i ich czytelność. Pierwszy projekt otrzymają Państwo po 3 dniach jako załączniki e-mail.
 • Po zapoznaniu się z projektem przygotowują Państwo listę zmian i poprawek. Następnie przesyłają je Państwo do nas najlepiej w punktach w e-mailu i my zmieniamy projekt i odsyłamy ponownie do Państwa. Poprawki zwykle są kilkukrotne.
 • Po zakończeniu projektu, czyli jego akceptacji przesyłamy animację 3D. Możliwe jest przygotowanie wyliczenia płytek zakupu, przygotowanie zestawienia materiałów, zmian w instalacji elektycznej, hydraulicznej czy informacji o zabudowach karton-gipsowych.
O CZYM WARTO POINFORMOWAĆ

O CZYM WARTO POINFORMOWAĆ


 1. czy układ pomieszczenia jest już ustalony (np: jest wykonane podłączenie pod lampy)
 2. co ma być w salonie oprócz podstawowego wyposażenia 
 3. jaka jest wysokość (np: 260cm)
 4. czy jest już coś ustalone / wybrane (np. model mebli, kolorystyka) 
 5. czy projektować sufity podwieszane (np. z taśmami LED)
 6. czy projektować półki wnękowe
 7. jakie materiały wykończeniowe Państwo lubią (tapety, kamień ścienny, panele 3D...)
 8. wszelkie inne Państwa preferencje odnośnie wyglądu
 9. można przesłać kilka zdjęć inspiracji

Łazienka

 • czy są wybrane kolekcje płytek (ogólna kolorystyka łazienki)
 • czy umywalka ma być nablatowa/ wpuszczona w blat / czy jako zestaw szafka + umywalka
 • preferencje co do kształtu wanny (np: asymetryczna), umywalki (np: prostokątna), wc (np: jajowate), kabiny (np: narożna półokrągła lub z murowaną ścianką same drzwi)

Kuchnia

 • czy układ kuchni jest już ustalony (np: są już wykonane podłączenia, jest już zamontowane np: gaz/prąd fazowy do płyty)
 • czy ma być w kuchni wyspa / półwyspa / miejsce do siedzenia / stół...
 • co będzie w projektowanej kuchni z wyposażenia, czyli czy będzie pełny sprzęt AGD, lodówka wolnostojąca czy zabudowana, ekspres do kawy, zmywarka, mikrofala...

GALERIA STREFY MEBLI


Kuchnie

Kuchnie

Meble Łazienkowe

Meble Łazienkowe

Meble Biurowe

Meble Biurowe

Meble Nietypowe

Meble Nietypowe

Szafy

Szafy

Zabudowy Wnętrz

Zabudowy Wnętrz

Garderoby

Garderoby

Dodatkowo zajmujemy się


Na chwilę obecną nie mamy ustalonych stałych godzin otwarcia studia w Pruszkowie, dlatego zawsze prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia się na spotkanie.

Strefa na wymiar
ul. Kościuszki 52 (budynek GREY HOUSE)
08-400 Garwolin

Strefa na wymiar
ul.Anielin 1
05-800
Pruszków