KROK PO KROKU DO WYMARZONEJ KUCHNI!


Po akceptacji kosztorysu możemy przystąpić do realizacji zamówienia. Robimy to w trzech krokach. Aby otrzymać idealnie dopasowane, stworzone z wysokiej jakości materiałów meble na wymiar, należy z odpowiednim zaangażowaniem pochylić się nad każdym z nich.

KROK 1. PROJEKT KUCHNI

KROK 1. PROJEKT KUCHNI


Projektowanie wnętrz to proces, który za każdym razem wymaga poświęcenia innej ilości czasu – zwłaszcza w sferze koncepcyjnej. Aby jednak przebiegł możliwie jak najsprawniej i by zminimalizować ryzyko błędów, przeprowadzamy go wspólnie z Klientem. Na bazie Państwa informacji wspólnie ustalamy wstępny szkic projektu, uwzględniający między innymi: styl mebli kuchennych, wymiary kuchni oraz rozmieszczenie kluczowych węzłów (zlewozmywaka, płyty grzejnej, lodówki czy zmywarki). Również wspólnie wybieramy rodzaj blatu, wysokość zabudowy, kolorystykę oraz rodzaj korpusów i frontów mebli. Dobieramy do tego uchwyty, okucia i wyposażenie szafek. Tak przebiegająca współpraca zapewni, ze efekt końcowy będzie stanowiła Państwa wymarzona, nowoczesna kuchnia.

KROK 2. UMOWA

KROK 2. UMOWA


Po akceptacji szkicu, przygotowujemy wizualizację 3D, którą przedstawiamy Klientowi jeszcze przed podpisaniem umowy. Po wszystkich ostatecznym uzgodnieniu wszystkich kluczowych kwestii przenosimy je do umowy, która stanowi dla Państwa gwarancję bezpiecznej realizacji projektu.

KROK 3. REALIZACJA

KROK 3. REALIZACJA


Po podpisaniu umowy oraz dokonaniu przez Państwa przedpłaty, przystępujemy do realizacji. Czas wykonania mebli na wymiar zależy od wielu czynników, a głównym z nich jest poziom skomplikowania projektu. Standardowo waha się on w przedziale od 3 do 8 tygodni. Z kolei czas wykonania szaf wnękowych to ok 2-4 tygodnie. Mając na uwadze Państwa wygodę, wykonujemy możliwie jak najwięcej pracy w naszym zakładzie produkcyjnym – tak, aby skrócić do minimum czas montażu na miejscu. Meble na wymiar dostarczymy i zmontujemy w uzgodnionym terminie, dogodnym dla Państwa.